Przetargi i Ogłoszenia

ZAPROSZENIE DO WYRAŻENIA ZAINTERESOWANIA ZŁOŻENIEM OFERTY

Data ogłoszenia: 18/05/2017


ZAPROSZENIE DO WYRAŻENIA ZAINTERESOWANIA ZŁOŻENIEM OFERTY NA PRZEBUDOWĘ I ZMIANĘ SPOSOBU UŻYTKOWANIA POMIESZCZEŃ LABORATORYJNYCH NA POMIESZCZENIA BIUROWE ORAZ REMONT HOLU I WEJŚCIA GŁÓWNEGO DO SIEDZIBY PDH POLSKA S.A., OBIEKTU S-9, WRAZ Z INSTALACJĄ SYSTEMÓW KONTROLI I BEZPIECZEŃSTWA DOSTĘPU.

 

Spółka PDH Polska S.A. pragnie poinformować, że z dniem 05.06.2017 roku planowane jest uruchomienie postępowania przetargowego, które dotyczyć będzie przeprowadzenia przebudowy oraz zmiany sposobu użytkowania pomieszczeń laboratoryjnych na pomieszczenia biurowe (około 25 pomieszczeń biurowych o pow. 12 m2 – 20 m2), a także remontu holu i wejścia głównego w budynku S-9 wraz z instalacją systemów kontroli i bezpieczeństwa dostępu, w zlokalizowanym przy ul. Kuźnickiej 1 w Policach, na terenie Grupy Azoty Zakładów Chemicznych Police. Spółka informuje, że opracowane zostały projekty budowlane i wykonawcze.

 

W nawiązaniu do powyższej informacji, spółka PDH Polska S.A., ma przyjemność zaprosić Państwa do wyrażenia zainteresowania złożeniem oferty na ww. prace. Zakres obejmuje m.in.: część ogólnobudowlaną, elektryczną oraz sanitarną, a przeprowadzone prace muszą odpowiadać obowiązującym standardom i przepisom przeciwpożarowym.

 

Wszelkie szczegóły dotyczące składania zainteresowań złożeniem oferty znajdują się w załączonym do tego ogłoszenia dokumencie. Termin do wyrażenia zainteresowania złożeniem oferty do 02.06.2016 r.


Dokumenty do pobrania